Jazyková akademie a dětské centrum v Pardubicích

Nabídka tvůrčích, zájmových a vzdělávacích aktivit v dětském centru a jazykové akademii Mary & Popp´s Centre v Pardubicích. Pro děti i dospělé připravujeme různé animační programy, dětské dny, narozeninové oslavy, společné výlety a další překvapení.

Jsme zařízení pro batolata, děti předškolního věku a děti mladšího školního věku ( doporučený věk dětí od 3 měsíců do 8 let ) s celoroční otevírací dobou a kapacitou pro cca 22 dětí ( 5 batolat, 17 dětí předškolního věku ). Nabízíme různé varianty docházky vašich dětí k nám do denního centra.

Centrum má ve svém harmonogramu denních činností zahrnuty tvůrčí, zájmové a vzdělávací aktivity. Jedná se o speciální kroužky, jazykové kurzy a tématické akce, které mohou děti absolvovat v rámci návštěvy dětského centra. Disponujeme moderně a podnětně zařízenými prostorami o rozloze cca 100 m2, které zahrnují hernu (denní místnost s prostorem na stolování, odpočinkovou místnost, učebnu, sociální zařízení splňující všechny hygienické normy), šatnu a kuchyňku. Dále můžeme využívat zahradu přímo v areálu budovy, kterou chystáme speciálně zařídit a uzpůsobit jako dětské hřiště.

Najdete nás v centru města s nedalekým prostorem pro bezproblémové parkování a stylově zařízenou nekuřáckou kavárnou v těsné blízkosti centra.

http://www.kouzelnachuva.cz/