Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vloni pardubické letiště odbavilo 102 tisíc pasažérů

7. 01 2020 | Pardubické letiště vloni odbavilo 102 tisíc cestujících. V úterý to oznámila společnost East Bohemian Airport provozující letiště.

Sezonu zkomplikovalo uzemnění letadel Boeing 737 Max 8, na ně navazující zrušení pravidelné linky společnosti Ryanair do Londýna a ztráta charterových letů společnosti Smartwings. V říjnu se podařilo zahájit novou pravidelnou linka do Kyjeva, kterou zajišťuje ukrajinská nízkonákladová společnost SkyUp. Ukrajinský dopravce nabízí čtyři lety týdně, a to v úterý, čtvrtek, pátek, neděli. Nová letecká linka také rozšiřuje nabídku letů do dalších zajímavých destinací na Ukrajině.

"Jsme rádi, že se podařilo otevřít nové přímé spojení s evropskou metropolí a otevřít tak dál cestujícím brány do celého světa,“ uvedla ředitelka letiště Hana Šmejkalová.

"Věřím, že nové letecké spojení mezi Pardubicemi a Kyjevem vytvoří vazby s Ukrajinou, přispěje ke zlepšení dostupnosti a zvýšení zájmů turistů nejen z Ukrajiny o lety do našeho regionu“, uvedla ředitelka letiště Hana Šmejkalová.

Foto ilustrační. Zdroj: pixabay.com
 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO