Novinka Body Wraps Belly pro štíhlejší pas, designové koše Brabantia BO a dětské prstové barvy Kores

Body Wraps BELLY je set, který obsahuje vše, co je potřeba pro krásně vytvarovaný pas a rychlejší spalování tuku v oblasti břicha. Nošení pásu zároveň ulevuje od bolesti v bedrech, pomáhá prokrvovat svaly a zlepšuje jejich regeneraci a po opakovaném používání přispívá také k úbytku strií. Při kombinování nošení pásu a cvičení dochází k rychlejším výsledkům, ale lze jej nosit i bez sportování. Pás pomůže při tvarování svalů v břišní dutině a k lepšímu držení těla. Je vhodný pro ženy i muže. Set obsahuje: 14denní kúru povzbuzujícího bylinného čaje Body Wraps TEA, prohřívací emulzi pro lepší prokrvení pokožky, korzetový neoprenový pás s bandáží a jídelníček, pitný režim a seznam cvičení. K dostání za 1 490 Kč na www.bodywraps.cz.   

Odpadkové koše Bo jsou ukázkou toho, že i obyčejný koš může být skvělým doplňkem interiéru, který je nejen praktický, ale i elegantní. Díky vyvýšenému tělu na čtyřech nohách je snadno přístupný, a navíc se kolem něj snadno udržuje pořádek. Bo nabízí tři varianty vnitřního provedení s odnímatelnými vědry. Hodí se tak i na tříděný odpad. Rozmanitá je i barevná škála košů, na výběr je z osmi odstínů, včetně minerálních barev. Samotná obsluha koše je pak velmi jednoduchá a čistá, otevírá i zavírá se pouhým dotykem. Koše jsou vyrobeny z vysoce recyklovatelných materiálů (skříňka ze 40 %, vnitřní vědra ze 100 %) a jsou oceněny bronzovým certifikátem Cradle-to-Cradle. K dostání od 4 299 Kč v kamenných prodejnách Luis, Homeart, DBK, Love Home a ve vybraných kuchyňských studiích.

Jedná se o barvy s vysokou kryvostí, které jsou dobře míchatelné, vyrobené na bázi vody a neroztékající se. Pro maminky je dobrou zprávou, že jsou také dobře vypratelné, netoxické (mají certifikát EN71) a stimulují i rozvíjejí jemnou motoriku. K dostání jsou v tubách ergonomického tvaru pro pohodlné používání, v krabičce je 7 barev. Cena je 75 Kč.