Kam vyrazit s dětmi, když je venku sychravo

Zabavit děti dá občas pěkně zabrat – o to víc, když vám počasí nepřeje. Ať už vaše ratolesti rády tvoří, experimentují, objevují nebo řádí ve vodě, poradíme vám, kde je zaměstnat na celý den.

Podzimní barevné dny přímo vybízejí k rodinnému výletu. Nemusíte se přitom bát ani rozmarů počasí – stačí vybrat místa, kde vám déšť vadit nebude. A pokud nemáte vhodné auto na výlet, vyzkoušejte širokou nabídku aut na HoppyGo. Najdete tu jak větší rodinná auta, tak minivany, do kterých se pohodlně vejdou vaše děti i s kamarády. Auto si můžete půjčit třeba jen na jeden den anebo vyrazit na prodloužený víkend a užít si krásy Česka s rodinou naplno.

iQPlanetárium v Liberci 

Vydejte se na fascinující cestu vesmírem. V libereckém planetáriu vám přiblíží krásy a záhady kosmu. Dozvíte se, jak vesmír vznikl, a jak ovlivňuje lidský organismus. Víte, jaké technologie astronautům umožňují přežít ve volném kosmickém prostoru? Ne? Čas vyrazit do Liberce!
Dospělí: 140 Kč
Děti: 110 Kč

Zrcadlový labyrint v Českém Krumlově

Nebojte se zabloudit v největším zrcadlovém labyrintu v Evropě. Odrazy 90 zrcadel vytváří nekonečné chodby a záhadné optické klamy, které vás pohltí. Nechybí ani síň smíchu, kde si díky deformujícím zrcadlům užijete s dětmi spoustu legrace. Skoro jako v pohádce Dlouhý, široký a… pokroucený? 
Dospělí: 90 Kč
Děti: 60 Kč

Lezecká stěna v Ústí nad Labem

Lezení je zábava pro celou rodinu! Nikdy jste to nezkusili? Vůbec nevadí – v HUDY lezeckém centru najdete i cesty pro úplné začátečníky. Veškeré lezecké vybavení si navíc na místě můžete půjčit a s prvními krůčky vám poradí instruktoři. Seberte odvahu a zažijte se svými dětmi dobrodružství několik metrů nad zemí.
Dospělí: 150 Kč (200 Kč o víkendu)
Děti: 100 Kč (130 Kč o víkendu)

Svět techniky v Ostravě

Dolní Vítkovice ožívají. Důkazem je i rozsáhlý Svět techniky, kde se vaše děti proletí strojem času do pravěku k mamutům, pochopí, jak vzniká duha, a co je ve skutečnosti bouřka. Pro ty nejzvídavější je připravena expozice o vývoji vynálezů od parního stroje až po nejmodernější robotizovaná pracoviště. A vy se určitě nudit také nebudete.
Dospělí: 260 Kč
Děti: 200 Kč

Muzeum voskových figurín v Českém Krumlově

Přeneste se do středověkého Krumlova, kde v tajemných sklepeních nahlédnete do alchymistické dílny, staré krčmy nebo se ocitnete na tržišti z 15. století. Poznáte také nejzajímavější obyvatele regionu jižní Čechy – Karla IV. nebo Františka Josefa I. Historie bude konečně zábava!
Dospělí: 130 Kč
Děti: 90 Kč

Aqualand Moravia v Pasohlávkách

Snad každé dítě miluje skluzavky, a v Aqualandu Moravia jich najdete požehnaně – od mírných přes prudké až po ty extrémní. Vybrat si můžete také z různých bazénů, spokojení budou plavci i ti, co raději relaxují v bublinkách. Maminky ocení především wellness. Ve vodním království v Pasohlávkách se děti vyřádí a vy si odpočinete.
Vstupenky můžete koupit online. Můžete tak získat významnou slevu (zhruba 250 Kč na osobu).
Dospělí: 799 Kč
Děti: 499 Kč

Technické muzeum Tatra v Kopřivnici

Na šedesát osobních a nákladních automobilů ze všech etap výroby Tatra Kopřivnice okouzlí vaše technicky založené ratolesti či tatínky. Výstava je doplněna o designérské návrhy, trofeje ze sportovních klání, dobové fotografie a různé rarity. Nenechte si ujít nejucelenější sbírku věnovanou kopřivnické vozovce.
Dospělí: 130 Kč
Děti: 90 Kč

Co je to HoppyGo? 

HoppyGo je platforma na sdílení aut, která spojuje ty, kteří si auto chtějí půjčit občasně, s majiteli, kteří svá auta nepoužívají denně. Uživatelé tak mohou využít vozů, které by jinak stály na parkovištích. Na druhé straně majitelé mohou tímto způsobem řešit náklady na vlastnictví vozu či si zajistit vedlejší příjem.

Platforma čítá přes 2 500 vozů všech kategorií i značek. Jako uživatel máte možnost vybírat mezi luxusními i dostupnými vozy, sporťáky, skříňovými a obytnými dodávkami, rodinnými auty či městskými prcky. Zkrátka zde najdete vše.