Právě se nacházíte:

K LÉTU ZMRZLINA PATŘÍ!

Horké dny nás lákají na lákavě chladivé barevné kopečky v kornoutu. Nejde ale jen o to ochlazení – zmrzlina by měla být také zdravá a lahodná, tedy bez zbytečných přidaných látek a zároveň dokonalé konzistence. Obojího můžeme dosáhnout, když si zmrzlinu uděláme doma. Výsledek bude stejně dokonalý jako z té nejlepší gelaterie, když si vezmeme na pomoc prémiový zmrzlinovač Sage BCI600 The Smart Scoop.  

Na rozdíl od často doporučovaných domácích výrobníků to je přístroj s kompresorem. To znamená, že nám odpadnou zdlouhavé přípravné práce jako namrazování nádoby či přidávání ledu a konečné zamrazení v lednici. Sage BCI600 vše zvládne sám.

Je to první výrobník zmrzliny, který automaticky rozpozná hustotu připravovaného mraženého dezertu podle vašeho nastavení a bude dezert uchovávat mražený až do podávání. Má dvanáct programů, u nichž strukturu suroviny spolehlivě rozezná. To je velice důležité, protože správná zmrzlina musí být nadýchaná, a zároveň v ní nesmíme rozeznat krystalky ledu. To se pochopitelně netýká sorbetu, který si se Sage BCI600 připravíme pochopitelně také, stejně jako mražený jogurt nebo gelato, krémovou zmrzlinu italského typu, jež na rozdíl od americké obsahuje minimum vzduchu.

Přístroj uchová vyrobenou zmrzlinu v chladu až tři hodiny a dovede ji zamrazit až na mínus třicet stupňů Celsia pro další uchovávání. Ovládání pomocí LCD displeje je elektronické a jednoduché, průhledné víko nám umožní kontrolu přípravy – což je při dokonalosti zmrzlinovače Sage BCI600 vlastně zbytečné. Víkem ale můžeme během přípravy mražené lahůdky přidávat třeba oříšky či sekanou čokoládu podle chuti.

Takže co říkáte? Kupovanou zmrzlinu s chemií nebo takovou, u níž budeme velice dobře vědět, co obsahuje, bude dokonalé konzistence, a hlavně podle naší chuti.

Sage BCI600 The Smart Scoop
Výrobník zmrzliny s kompresorem

Vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
12 programů nastavení struktury
Uchování v chladu až na 3 hodiny
Vychlazení až na -30 °C
LCD displej s elektronickým ovládáním
Ekologická chladicí kapalina R134A
Příkon 200 W
Rozměry (š×h×v): 39 × 26 × 23 cm

Příslušenství:

1 l nádoba na zmrzlinu nebo sorbet
Vyjímatelná lopatka
Čisticí kartáč

Doporučená cena 8 490 Kč