FESTIVALOVÁ SEZÓNA V PLNÉM PROUDU

Léto je v plném proudu a nám nic nebrání si ho naplno užít. Tak jako v letech minulých i letos se doslova roztrhl pytel s hudebními festivaly. Módní je nejen na nějaký vyrazit, ale i užít si s účastí spojené kempování. Odhoďte všechny starosti a staňte se královnou/králem festivalů, letních večerů plných romantiky a nových přátelství.  

Propadáte panice, co si vzít s sebou i na sebe? Inspirujte se zprávami z mezinárodních festivalů v Glastenbury či Coachcella. Odhoďte zábrany, myslete na to, co je nejen chic ale i pohodlné a věnujte pozornost předpovědím počasí. Kdy jindy doceníte stylové holínky a „pršiplášť“, než v době letních bouřek. Věřte, že s prvními kapkami zmizí z místních prodejen včetně zahradnictví i ty méně nejméně atraktivní modely.

Nic není tak „in“ jako mix crazy outfitů v nekonečné spleti stylů ulice. Vyberte si jakékoliv šaty či všudypřítomný denim – šortky, lacláče, džísky. Inspirujte se indiánsko – kovbojskými hrdiny z Červeného esa a jiných filmů. Oprašte slávu 70. let. Vyvětrejte kovbojské holínky, třásně, síťky, batikovaná trička, pestré vzory, krajky, plavky (převážně vrchní díl jako náhradu za top), klobouky, šátky, čelenky a různé nesmyslnosti, pro které jste doteď hledali správnou příležitost. Zapomeňte na boty s vysokými podpatky, zaměřte se na pohodlnou obuv, ve které zvládnete fungovat od rána do večera a od večera do časného rána.

Ponořte se do hudby, obklopte se jí a užijte si své bohémské JÁ. Využijte příležitost k novým setkáním, zážitkům i výstřednostem. A hlavně se bavte!

Nezbytnosti pro takové příležitosti určitě pořídíte se slevou 30–70 % v některém z více než 200 obchodů ve Fashion Arena Prague Outlet. Vyberte si outfit na den či večer nebo například na sport. Je z čeho vybírat. Otevřeno je od 10:00 do 20:00.