DOPŘEJTE SI SAMETOVĚ HEBKOU POKOŽKU PO CELÝ ROK

Nezoufejte, že léto již dávno skončilo a do příští sezony je ještě daleko. Vy se nyní můžete věnovat přípravě na nadcházející teplé měsíce. Doporučuje se totiž epilovat nejlépe tři měsíce dopředu a na epilovanou pokožku nemá svítit slunce. S pomocí BaByliss IPL epilátoru G935E se nechtěných chloupků zbavíte z pohodlí domova a navíc bezbolestně.

Technologie IPL znamená epilace pomocí intenzivního pulzního světla. Patří mezi nejpohodlnější a cenově nejefektivnější způsoby, jak se zbavit nežádoucích chloupků jednou provždy. Intenzitu světla si můžete nastavit podle typu a citlivosti pokožky pro jemné, ale zároveň účinné odstraňování chloupků.  

Model BaByliss G935E spolehlivě pracuje na všech pěti fototypech pokožky, výkonná lampa Quartz Technology Lifetime má životnost až 200 000 záblesků. Rychlost epilace zvyšuje aplikační okénko s plochou 3 cm2 – aplikační okénko určuje velikost ošetřované části. Díky tomu zvládnete epilaci nohou za 10 minut, oblast bikin za 2 minuty a na podpaží vám postačí jedna minuta. Epilátorem si lze ošetřit také obličej – tváře, okolí úst a bradu.

Přístroj vám padne skvěle do ruky, a navíc je lehký, takže se vám s ním bude dobře pracovat. IPL epilátor G935E obsahuje funkci „Gliss mode“ – automaticky vysílané impulzy – není tedy třeba při epilaci opakovaně tisknout tlačítko. Další výhodou je, že během epilace nemusíte zapojovat přístroj do zásuvky.

A za jak dlouho se chloupků zbavíte natrvalo? Buďte trpělivé, bude to trvat pár týdnů, ale o to víc bude výsledek perfektní. Prvních čtyři až pět ošetření se doporučuje epilátor používat jednou za dva týdny. Další ošetření už provádějte každých čtyři až osm týdnů, záleží na dorůstání chloupků.

IPL epilátor BaByliss model G935E je v prodeji za 7090 Kč.