DENTÁLNÍ KONDICIONÉR PRO DOKONALÝ ÚSMĚV

Dentální centrum Karolinum v Praze, jejímž hlavním cílem je naprostá spokojenost klientů a jejich úsměv s dokonalými zuby i nadále rozšiřuje své služby o nové moderní technologie.  

Příkladem, jak ještě více zdokonalit dentální péči může být naprostá novinka, kterou nyní Karolinum svým zákazníkům nabízí, a tou je Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner.

Dentální kondicionér je prostředek, který rozzáří váš úsměv a zároveň na vašich zubech vytvoří tenký ochranný film s remineralizační účinky.

Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner je dentální pěna s obsahem mikronizované perleti, získané z mořských lastur, zpracované unikátním procesem tak, aby dokonale a hladce obnovila zpět zubní sklovinu a citlivé krčky na místech, kde byly poškozeny. S nejvyšší jemností tak léčí povrch zubu a zajišťuje prevenci tvorby zubního plaku. Krystalická struktura bílé pěny zároveň efektivně přitahuje nečistoty a představuje tak jemnou hloubkovou ochranu citlivých zubů. Dentální kondicionér dále pro ochranou péči obsahuje fluorid, xylitol, výtažky zeleného čaje a protizánětlivý allantonin.

Swiss Smile je švýcarská značka společnosti Curaden, která působí na trhu přes čtyři desetiletí a je uznávaným inovátorem na poli dentální prevence. To dokazuje i přípravkem Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner, jehož klíčovými vlastnostmi jsou:

šetrná péče o citlivé zuby 
obnova zubní skloviny  
zamezení tvorby zubního plaku

Použití dentálního kondicionéru je velmi jednoduché. Zubní pěna se aplikuje ráno po čištění zubů, zubním kartáčkem, nebo pěnu je možné přímo aplikovat do úst. Kondicionér se nechá chvíli působit a pak ho lze vyplivnout bez dalšího vyplachování.

Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner si můžeme vyzkoušet přímo v Dentálním centru Karolinum u dentální hygienistky Terezy a zároveň tamtéž zakoupit. 

Cena přípravku Swiss Smile Pearl Shine Dental Conditioner je 2 210 Kč.