Abonmá na příští sezónu

V polovině května jsme zahájili obnovu abonentních vstupenek na příští divadelní sezónu 2017/2018 a nyní přišel čas prodeje neobnovených či uvolněných míst v předplatném, které vám zaručí, že uvidíte všechny námi nastudované tituly, navíc s výrazným cenovým zvýhodněním oproti jednotlivě kupovaným vstupenkám. Od 19. června nabízíme premiérové předplatné a předplatné na veřejné generální zkoušky, od září to pak budou juniorské abonentky a vysokoškolské abonmá skupiny V. Stávajícím premiérovým a generálkovým abonentům jsme místa rezervovali do pátku 16. června. Juniorským předplatitelům místa držíme ještě do pátku 15. září a vysokoškolským až do pátku 29. září.  

Ve 108. sezóně Východočeského divadla vás čeká muzikálová komedie o velké lásce a zpívající masožravce Kvítek z horrroru pod režijní taktovkou Petra Gazdíka, svižná komedie Z postele do postele s podtitulem Zmatky sobotní noci v režii Zdeňka Duška, podkrkonošské drama Kalibův zločin pod vedením režiséra Břetislava Rychlíka či milostný thriller dvou propletených životů Až na věky, který nastuduje režisér Radovan Lipus. Dále na Malé scéně nazkouší Michael Tarant koncertní hru o nikdy neuskutečněném setkání J. S. Bacha a G. F. Händela s názvem Mohla to být hvězdná chvíle a Marián Pecko na Kunětické hoře zhmotní příběh pohádkové veselohry Král jelenem. Domácí režisér Petr Novotný bude inscenovat hru o Emě Destinnové Commedia finita, kterou uvedeme na Malé scéně, a na velkém jevišti Městského divadla Tančírnu podle slavného filmu, jež vás beze slov provede českými, respektive československými dějinami.

Vedle sezónních abonentních cyklů od nás můžete získat i populární Kupónové předplatné, které dává volnost při výběru titulů i termínů představení dle vlastního zájmu. Koupí tohoto abonmá získáte osm kupónů, které můžete vyměnit za osm vstupenek na vámi vybraná představení.

Velmi oblíbené jsou také dárkové poukázky v hodnotě 200, 300 nebo 500 Kč.

http://www.vcd.cz